zadanie nr 19

19. "ZIMOWA LIGA MISTRZÓW " II edycja w Kobylnicy


Lokalizacja

Hala widowiskowo - sportowa w Kobylnicy
Przy szkole szkół Podstawowych w Kobylnicy ul.Główna 63

Opis zadania

Jest to już druga edycja cyklu turniejów na hali widowiskowo sportowej w Kobylnicy w okresie zimowym.Od ferii zimowych po okres rozpoczynający wiosnę.
Turniej organizowany jest dla najmłodszych grup piłkarskich .Organizatorem tego Turnieju jest Akademia Piłkarska Słupia Kobylnica.

Uzasadnienie

Akademia Piłkarska Słupia Kobylnica organizuję po raz kolejny cykl turniejów w okresie zima-wiosna pod nazwą "Zimowa Liga Mistrzów " cieszy się ona dużą popularnością wśród najmłodszych zawodników .Ma to być cykl 4-5 turniejów.Angażujemy się w organizację takich imprez bo jest ich za mało w gminie Kobylnica,a my chcemy to zmienić,znając już potrzeby w naszej okolicy.Turnieje są profesjonalnie organizowane na naszej hali w Kobylnicy, przyciąga to nie tylko zawodników grających w piłkę nożną, ale też całe rodziny ,które chcą zobaczyć swoich najmłodszych w rywalizacji sportowej ,oczywiście wszystko w duchu fair -play.
Cykl Turniejów będzie organizowany w okresie Luty-Maj.
Na początku roku w styczniu na stronie interner. klubu,na facebooku,w głosie pomorza, oraz na plakatach na terenie Gminy pojawi się informacja o Turnieju .Kiedy się odbędzie i sposobie zapisywania drużyn.
Planujemy zorganizować 4/5 turniejów przynajmniej dla 30 drużyn .Około 350 zawodników wraz z trenerami i opiekunami.

Poszczególne elementy kosztów, wskazane przez wnioskodawcę

1Nagrody:Puchary,medale,Dyplomy800 zł
2Nagrody rzeczowe2 800 zł
3Sędziowie700 zł
4Ratownicy Medyczni500 zł
5Woda,Napoje,słodycze,art.biurowe200 zł
Łącznie: 5 000 zł